Banner Banner Banner Banner

Kalender

  September 2018
Ma Ti On To Fr
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
       

Fylkesnemnder/-lag

Navn og adresse til lederne i fylkesgjeterhundnemndene/-laga, samt lenke til de som har egen nettside, finner du her.

 Fylke  Navn  Telefon  E-post
Østfold Åse Risberg 974 33 303 aase.risberg@nmbu.no
 Akershus Karianne Kjelstrup  416 77 607 carriz88@gmail.com
 Hedmark  Jo Agnar Hansen  918 44 695 jo.agnar.hansen@fjellnett.no
 Oppland  Eirik Kolbjørnshus 906 36 310 eirik.kolbjornshus@nortura.no
 Buskerud Jon Sand 908 38 446 sand.jon@online.no
 Vestfold  Kurt Evje  951 90 793 kuevje@online.no
 Telemark Ramond Sem 918 40 062 ramond@online.no
 Aust-Agder  Linn Kristin Flaten  480 32 426 helgefla@online.no
 Vest-Agder Øystein Hadland  901 94 018 nina.molland89@gmail.com
 Rogaland Jacob Vetrhus  466 47 979 jvetrhus@gmail.com
 Hordaland  Ivar Haug  971 50 041 ivar@voss-bygg-anlegg.no
 Sogn og Fjordane  Odd-Jarle Øvreås   odd-jar@online.no
 Møre og Romsdal  Merethe Hellevik 995 60 762 meranett@live.no
Sør-Trøndelag  Kjell Olav Hoel 951 44 130 kjellolavhoel@hotmail.com
 Nord-Trøndelag Olav Tiller 971 79 555 olav.tiller@gjeterhund.info
 Nordland  Svein Ragnar Enga  975 06 308 sre.enga@outlook.com
 Troms  Jan Ottar Østring 900 28 602 jan_ottar@hotmail.com
 Finnmark  Robert Severin Pedersen  994 89 280 robertsev@yahoo.no

 

  • Gjeterhundstaven

    09.04.2015 | Skrevet av Cathinka Kjelstrup

    Artikkelserien vi startet her på hjemmesiden i desember fortsetter. Denne gangen stiller vi spørsmål til Sogn og Fjordane Gjeterhundnemnd. Staven går på rundgang hos fylkene med spørsmål som sendes ut, og her kommer svarene.

    Les mer

  • Gjeterhundstaven

    02.12.2014 | Skrevet av Cathinka Kjelstrup

    Inspirert fra Sør-Trøndelag Gjeterhundlag kjører vi i gang med en artikkelserie på hjemmesiden kalt "gjeterhundstaven". Vi sender da ut spørsmål til fylkesledere rundt om i landet om aktivitet og slike ting, og fylkesleder får mulighet til å sende staven videre til nytt fylke. Vi ordner all administrering av spørsmål og personer sentralt. 

    Les mer

Siste oppdateringer:

Oppdateres hver tirsdag:
- Hunde og valpeformidling
- Terminliste

 

Knytt medlemskapet ditt til NKK her...

 

 

 

 
Norsk Sau og Geit nsg@nsg.no                
Org. nr.: 970 134 808
Besøksadresse Moerveien 2A               
N-1430 Ås
Postadresse Postboks 104                
N-1431 Ås
Kontakt Tlf.: (+47) 23 08 47 70