Banner Banner Banner Banner

Aktivitetskalender

  August 2018
Ma Ti On To Fr
  12345
6789101112
131415161718 19
20212223242526
2728293031  
       

Siste publiserte artikler

** oppdatering av Nettsida SFSG epost: jonny@lofnes.no

 

 

 

 

 

 

 

Lokallag i Sogn og Fjordane

nb - kopier og lim inn viss du skal sende epost - klikk her for nytt vindu

Lagsnamn Leiar E-post Tlf.nr
Askrova Sau og Geit Andre Espeseth andreespeseth@live.no 958 83 030
Askvoll Sau og Geit Henrik Arthur Veiesund havsund@hotmail.com 911 88 962
Aurland Sau og Geit Sigurd Vikesland sigurd.vikesland@online.no 994 52 918
Breim Sau og Geit Vidar Sandal vidar.sandal@enivest.net 948 31 201
Bremanger Sau og Geit Olav Jarl Frøyen olav.froyen@enivest.net  481 59 133
Eid Sau og Geit Thomas Manseth Bjørhovde thomasbjorhovde@hotmail.com 970 52 886
Eikefjord Sau og Geit Gunnvar Seljeseth gunnvars@start.no 906 19 925
Fjorden og Dale Sau og Geit John Øvrebø joevrebo@online.no 976 53 771
Fjærland Sau og Geit Endre Distad endredistad@hotmail.com 952 69 217
Flekke Sau og Geit Peter Kåre Igelkjøn peterkareigelkjon@yahoo.no 977 51 063
Fresvik Sau og Geit Rune Hatlelid runehatleli@gmail.com 416 29 821
Førde Sau og Geit Per Ravndal p-rav@online.no 913 04 334
Gaular Sau og Geit Helge Skagen helg-ska@online.no 913 62 663
Gloppen Sau og Geit Morten Rygg  morten.rygg@enivest.net  415 10 424
Gulen Sau og Geit Hans A. Halland harneh@online.no 976 71 114
Hestad Sau og Geit Knut Arne Laukeland knutarnelaukeland@hotmail.com 970 91 795
Holmedal Sau og Geit Odd Jarle Øvreås odd-jar@online.no 481 56 495
Hornindal Sau og Geit Per Øen per-oee@online.no/per.oen@morenett.no  900 54 238
Hyllestad Sau og Geit Eirik Koefoed ekoe@online.no 971 82 748
Jølster Sau og Geit Ragnhild Sæle ragnhild.saele@enivest.net 416 33 342
Kvamsøy Sau og Geit Lars Halvard Ese  lars.Hallvard.ese@balestrand.kommune.no 907 95 547
Leikanger Sau og Geit Marit Henjum Halsnes post@henjatunet.no 415 11 774
Luster Sau og Geit Øystein Urnes oe-urn@online.no 918 45 307
Lærdal Sau og Geit Anders Haugen andershaugen31@gmail.com 970 96 678
Naustdal Sau og Geit Jim Ivar Kalland  Jim.ivar.kalland@naustdal.kommune.no  908 22 966
Nordalsfjord Sau og Geit Magnus Andre Sundal magnus.sundal@enivest.net 997 33 035
Nordsida Sau og Geit Øystein Bakke Kongsvik  oystein.kongsvik@enivest.net 996 98 047
Oldedalen Sau og Geit Linda Alsaker r-alsak@online.no  913 39 419
Selje Sau og Geit Ronald Haaland ronaldhaa@gmail.com  484 49 018
Sogndal Sau og Geit Håvard Øyrehagen Oyrehagen@gmail.com 917 63 761
Solund Sau og Geit Anne Marie Gåsvær Færøy gfaeroey@online.no 992 98 975
Stavøy Sau og Geit Jon Valur Olafsson  jon.valur.olafsson@gmail.com 950 26 925
Stryn Sau og Geit Arne M. Sølvberg arnsoelv@frisurf.no 481 51 317
Vetlefjorden Sau og Geit Kristoffer Dale Kristofferdale@hotmail.com 950 76 378
Vik Sau og Geit Jon O. Nummedal jon.nummedal@sogn.no 481 05 377
Vikane Sau og Geit Oddbjørn Reme oddb-re@online.no 976 82 197
Viksdalen Sau og Geit Eli Berge Ness eli.ness@online.no 958 66 050
Ytre Sogn Sau og Geit  Rolf Borlaug rolf.borlaug@enivest.net 970 37 574
Årdal Sau og Geit Erling Offerdal erlingofferdal@hotmail.com 414 44 226

 
Sogn og Fjordane Sau og Geit
Org. nr.: 991 051 694
Fakturaadresse: Jo Risløv, Rislågvegen 57, 6893 Vik i Sogn
Kontakt sekretær: solgunh@hotmail.com