Banner Banner Banner Banner

Aktivitetskalender

  November 2017
Ma Ti On To Fr
  123 45
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
       

** oppdatering av Nettsida SFSG epost: jonny@lofnes.no

 

 

 

 

 

 

Lokallag i Sogn og Fjordane

Lagsnamn Leiar epost Tlf.nr Medlemmer
Arnafjord saualslag Olav J. Dale  olav.dale@sogn.no 917 10 513 5
Askrova saualslag Andre Espeseth andreespeseth@live.no 958 83 030 13
Askvoll Sau og Geit Jan Vidar Høyvik janvidarh@hotmail.com   33
Aurland Sau og Geit Sigurd Vikesland sigurd.vikesland@online.no 994 52 918 34
Breim Sau og Geit Vidar Sandal vidar.sandal@enivest.net 948 31 201 37
Brekke Sau og Geit Rolf Borlaug rolf.borlaug@enivest.net 970 37 574 14
Bremanger Sau og Geit Åse Leirgulen ase.leirgulen@nlr.no 909 67 726 25
Eid Sau og Geit Arve Dahl arvedahl@enivest.net 416 39 147 65
Eikefjord Sau og Geit Gunnvar Seljeseth gunnvars@start.no 906 19 925 21
Feios Sau og Geit Rune Lunde lurune@hotmail.com 995 73 370 5
Fjorden og Dale Sau og Geit John Øvrebø joevrebo@online.no 976 53 771 16
Fjærland Saualslag Endre Distad endredistad@hotmail.com 952 69 217 11
Flekke Sau og Geit Peter Kåre Igelkjøn peterkareigelkjon@yahoo.no 977 51 063 12
Fresvik Sau og Geit Rune Hatlelid runehatleli@gmail.com 416 29 821 11
Førde Sau og Geit Per Ravndal p-rav@online.no 913 04 334 52
Gaular Sau og Geit Helge Skagen helg-ska@online.no 913 62 663 25
Gloppen Sau og Geit Morten Rygg morten.rygg@enivest.net   52
Guddal Sau og Geit Øystein Osland oysteinosland@hotmail.no 416 86 449 3
Gulen Sau og Geit Hans A. Halland harneh@online.no 976 71 114 18
Hestad saualslag Knut Arne Laukeland knutarnelaukeland@hotmail.com 970 91 795 5
Holmedal Sau og Geit Odd Jarle Øvreås odd-jar@online.no 481 56 495 25
Hornindal Sau og Geit Per Øen per.oen@morenett.no 900 54 238 10
Hyllestad Sau og Geit Eirik Koefoed ekoe@online.no 971 82 748 9
Luster Sau og Geit Øystein Urnes oe-urn@online.no 918 45 307 65
Jølster Sau og Geit Ragnhild Sæle ragnhild.saele@enivest.net 416 33 342 66
Kvamsøy Sau og Geit Lars Halvard Ese  lars.Hallvard.ese@balestrand.kommune.no 907 95 547 4
Kyrkjebø Sau og Geit Leif Brekken leif.brekken@enivest.net 917 98 302 13
Leikanger Sau og Geit Marit Henjum Halsnes post@henjatunet.no 415 11 774 20
Lærdal Sau og Geit Kåre Rudningen rudningen@alb.no 959 41 445 54
Naustdal Sau og Geit Vidar Heggheim vidar_heggheim@hotmail.no 971 51 649 31
Nordalsfjord Sau og Geit Magnus Andre Sundal magnus.sundal@enivest.net 997 33 035 13
Nordsida Sau og Geit Jan Magne Heggedal Janheggedal@yahoo.no 400 73 612 12
Oldedalen Sau og Geit Linda Alsaker r-alsak@frisurf.no 913 39 419 24
Selje Sau og Geit Ronald Haaland   ronaldhaa@gmail.com   35
Sogndal Sau og Geit Håvard Øyrehagen Oyrehagen@gmail.com 917 63 761 70
Solund Sau og Geit Anne Marie Gåsvær Færøy gfaeroey@online.no 992 98 975 14
Stavøy Sau og Geit Jon Valur Olafsson jon.valur.olafsson@gmail.com 950 26 925 12
Stryn Sau og Geit Arne M. Sølvberg arnsoelv@frisurf.no 481 51 317 51
Vetlefjorden saualslag Tor Sværen  torsvaren@hotmail.com 416 83 498 6
Vik Sau og Geit Jon Numedal jon.nummedal@sogn.no 481 05 377 31
Vikane Sau og Geit Oddbjørn Reme oddb-re@online.no 976 82 197 9
Viksdalen Sau og Geit Eli Berge Ness eli.ness@online.no 958 66 050 32
Årdal Sau og Geit Erling Offerdal erlingofferdal@hotmail.com 414 44 226 8
Totalt tal medlemer 1071       1071
Æresmedlem fylkeslaget 2        
Asbjørn Alsaker Fossbakken, 6770 Nordfjordeid      
Ola Søgnesand, ola.sognesand@tine.no        

 

 

 

 

 
Sogn og Fjordane Sau og Geit
Org. nr.: 991 051 694
Fakturaadresse: Jo Risløv, Rislågvegen 57, 6893 Vik i Sogn
Kontakt sekretær: solgunh@hotmail.com