Banner Banner Banner Banner

Aktivitetskalender

  Oktober 2019
Ma Ti On To Fr
 123456
78910111213
14151617181920
2122232425 26 27
28293031   
       

** oppdatering av Nettsida SFSG epost: jonny@lofnes.no

 

 

 

 

 

 

 

Lokallag i Sogn og Fjordane

nb - kopier og lim inn viss du skal sende epost - klikk her for nytt vindu

Lagsnamn

Leiar

Tlf.nr

E-post

Askrova Sau og Geit

Simon Hovland

971 51 127

Hovlandsimon@gmail.com

Askvoll Sau og Geit

Henrik Arthur Veiesund

911 88 962

havsund@hotmail.com

Aurland Sau og Geit

Eldrid K. Grønsberg

913 25 165

ol-gro2@online.no 

Breim Sau og Geit

Vidar Sandal

948 31 201

vidar.sandal@enivest.net

Bremanger Sau og Geit

Olav Jarl Frøyen

481 59 133

olav.froyen@enivest.net 

Eid Sau og Geit

Thomas Manseth Bjørhovde

970 52 886

thomasbjorhovde@hotmail.com

Eikefjord Sau og Geit

Gunnvar Seljeseth

906 19 925

gunnvars@start.no

Fjorden og Dale Sau og Geit

John Øvrebø

976 53 771

joevrebo@online.no

Fjærland Sau og Geit

Endre Distad

952 69 217

endredistad@hotmail.com

Flekke Sau og Geit

Peter Kåre Igelkjøn

977 51 063

peterkareigelkjon@yahoo.no

Fresvik Sau og Geit

Ronny Hov

975 09 328

ronnyhov@gmail.com

Førde Sau og Geit

Per Ravndal

913 04 334

p-rav@online.no

Gaular Sau og Geit

Helge Skagen

913 62 663

helg-ska@online.no

Gloppen Sau og Geit

Rolv Roger Mykland

997 15 180

rolvmykland@hotmail.com

Gulen Sau og Geit

Hans A. Halland

976 71 114

harneh@online.no

Hestad Sau og Geit

Knut Arne Laukeland

970 91 795

knutarnelaukeland@hotmail.com

Holmedal Sau og Geit

Odd Jarle Øvreås

481 56 495

odd-jar@online.no

Hornindal Sau og Geit

Per Øen

900 54 238

per-oee@online.no

Hyllestad Sau og Geit

Oddvin Kverhellen

971 82 748

ekoe@online.no

Jølster Sau og Geit

Ragnhild Sæle

416 33 342

ragnhild.saele@enivest.net

Kvamsøy Sau og Geit

Lars Halvard Ese 

907 95 547

lars.Hallvard.ese@balestrand.kommune.no

Leikanger Sau og Geit

Marit Henjum Halsnes

415 11 774

post@henjatunet.no

Luster Sau og Geit

Øystein Urnes

918 45 307

oe-urn@online.no

Lærdal Sau og Geit

Solgun Haugen

971 57 788

laerdalsauoggeit@gmail.com

Naustdal Sau og Geit

Jim Ivar Kalland 

908 22 966

Jim.ivar.kalland@naustdal.kommune.no 

Nordalsfjord Sau og Geit

Magnus Andre Sundal

997 33 035

magnus.sundal@enivest.net

Nordsida Sau og Geit

Øystein Bakke Kongsvik 

996 98 047

oystein.kongsvik@enivest.net

Oldedalen Sau og Geit

Rune Myklebust

959 23 253

rumykleb@online.no

Selje Sau og Geit

Ronald Haaland

484 49 018

ronaldhaa@gmail.com 

Sogndal Sau og Geit

Johannes Gunvordal

909 19 229

gunvorda@online,no

Solund Sau og Geit

Anne Marie Gåsvær Færøy

992 98 975

gfaeroey@online.no

Stavøy Sau og Geit

Jon Valur Olafsson 

950 26 925

jon.valur.olafsson@gmail.com

Stryn Sau og Geit

Charlotte Haukaas

992 23 314

charlotte.haukaas@gmail.com

Vetlefjorden Sau og Geit

Kristoffer Dale

950 76 378

Kristofferdale@hotmail.com

Vik Sau og Geit

Jon O. Nummedal

481 05 377

jon.nummedal@sogn.no

Vikane Sau og Geit

Oddbjørn Reme

976 82 197

oddb-re@online.no

Viksdalen Sau og Geit

Eli Berge Ness

958 66 050

eli.ness@online.no

Ytre Sogn Sau og Geit 

Rolf Borlaug

970 37 574

rolf.borlaug@enivest.net

Årdal Sau og Geit

Erling Offerdal

414 44 226

erlingofferdal@hotmail.com

 

 
Sogn og Fjordane Sau og Geit
Org. nr.: 991 051 694
Fakturaadresse: Jo Risløv, Rislågvegen 57, 6893 Vik i Sogn
Kontakt sekretær: solgunh@hotmail.com