Banner Banner Banner Banner

Aktivitetskalender

  Oktober 2019
Ma Ti On To Fr
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       

Lokallagene i Akershus:

Asker og Bærum:
Leder: Johan Persbråten, tlf. 915 77 904 joludper@online.no
Sekretær: Anne Helene Wensaas, tlf. 938 69 686 pierrejohanson@hotmail.com
Kasserer: Karianne Kjelstrup tlf. 416 77 607 Carriz88@gmail.com

Aurskog-Høland:
Leder: Asle Varnås, tlf: 918 63 223 asle.varnas@ahus.no
Sekretær: Lisbeth Larsen, tlf. 977 15 435  lisbeth.larsen1@gmail.com
Kasserer: Stein Sandem, tlf. 63 85 19 41 / 928 24 060 steinsandem@hotmail.com

Eidsvoll:
Leder: Mina Klaseie, tlf. 482 05 984 mina.klaseie@hotmail.com
Sekretær: Hanna Jensen, tlf. 996 41 591 hanna-je@online.no
Kasserer: Torild Rødsrud, tlf: 416 96 456, esval-gald@hotmail.com

Feiring:
Leder: Jens Ola Lundstad,tlf: 916 00 687 Jens.ola.lundstad@eidsvoll.vgs.no
Sekretær: Frank Svendby, tlf. 928 11 739 f.svendby@online.no
Kasserer: Alf Magne Bjørndal, 926 51 347 amb@baneservice.no

Gjerdrum:
Leder: Anne Merete S. Hennum, tlf. 934 04 831 amhennum@hotmail.com
Sekretær/kasserer: Georg Molvig,  tlf. 63 87 75 23 / 414 69 502 georg.molvig@gmail.com


Hurdal:
Leder: Arild Stenbråten tlf: 900 29 050 arild@admiras.no
Sekretær: Kjetil Fagerlund, tlf. 911 25 257, kjetfag@online.no
Kasserer: Ola Bihaug, tlf. 951 83 519 ola.bihaug@hurdal.kommune.no

Nannestad:
Leder: Ingrun Nordengen, tlf. 977 46 918 ingrun.nordengen@nannestad.kommune.no
Sekretær: Harald Reierstad, tlf. 901 58 052 harald.reiserstad@gmail.com

Kasserer: Elin Mo Weberg, tlf. 416 38 465 arne.weberg@bos.no

Nes:
Leder: Sigrid Elise Skorve Larsen, tlf. 930 44 730 seslarsen@hotmail.com
Sekretær: Anne Lise L. Sandnes, tlf. 957 62 595 ysandnes@online.no
Kasserer: Åsmund Meklenborg, tlf. 951 29 287

Søndre Akershus:
Leder: Jon Skretting, tlf: 928 12 408 jon.skretting@GE.com
Sekretær: Ann-Elkisabeth, tlf: 415 25 276, annsva74@gmail.com
Kasserer: Carol Ann Myhre, tlf: 911 75 922 caro-amy@online.no

Bli medlem i NSG her og skriv inn ditt lokallag.

Vil du bli medlem
i NSG? Ta kontakt
med lokallaget

der du bor 

Annonser:

 --------------------------------

INFO OM
ROVVILTVARSLING

Kontaktinformasjon:
Sigrid Elise Skorve Larsen
leder

Mobil: 930 44 730
seslarsen@hotmail.com

Mona Solberg,

sekretær
Mobil: 928 81 838
jonsolb3@online.no



 

 
Akershus Sau og Geit
Org. nr.: 988 573 302
Leder Sigrid Elise Skorve Larsen
Meklenborgvegen 54, 2160 Vormsund
Kasserer Harald Reierstad
Hauger, 2040 Kløfta
Kontakt Sigrid Elise Skorve Larsen, tlf: 930 44 730
seslarsen@hotmail.com