Banner Banner Banner Banner

Aktivitetskalender

  November 2019
Ma Ti On To Fr
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
       

MRSG styret 2019

Tillitsvalgte 2019

Verv Navn Epost tlf. Info
Leiar: Ronald slemmen  slemmensau@frenabb.no  90147546  
Nestleiar: Jon Kåre Løvoll  jklovoll@broadpark.no 41574676  
Sekretær: Stig Runar Størdal  stig.runar.stordal@nortura.no 94134988 nortura
Styremedlem: Kristian Indreeide kristian.indreeide@gmail.com 90910701  
Styremedlem: Anlaug Rekaa arekaa@online.no 45472560  
Styremedlem: Brian Nielsen Brian.nielsen@statkraft.com 41524012  
1.Varamedlem: Stig Even Kvernberg  Stig.kvernberg@nessetpost.no 91124756  
2. Varamedlem: Jarle Hauge nr-jarle@online.no 41613394  
3. Varamedlem: Synøve Kjelstad synnove@ht-bygg.no 97130270  
         
Kasserer: John Folde Engdal john.folde.engdal@hotmail.com 95252365 Innleid
Revisor: Ivar Vullum   41274703  
Revisor: Asbjørn Heggem   71558250  
         
Møteleder 2019: Synøve Kjelstad synnove@ht-bygg.no 97130270  
         
Valgkomitè:             
Leder  Ola Steinsvik   91178562  
2 år  Solrunn Hol solrunnhol@hotmail.com 90174966  
3 år Einar Botten einar.botten@neasonline.no 46855631  
Vara Simen Myrseth simen.myrseth@live.no 41850929  

 

Utsendingar til årsmøtet i Norsk Sau og Geit, mars 2019.

Ronald Slemmen, Jon Kåre Løvoll og Brian Nielsen. Vara Anlaug Rekaa, Kristian Indreeide og Stig Even Kvernberg.

 

 

 
Møre og Romsdal Sau og Geit
Org. nr.:
Besøksadresse
N-
Postadresse
N-
Kontakt Tlf.: (+47)
Fax: (+47)