Banner Banner Banner Banner

Aktivitetskalender

  Juni 2017
Ma Ti On To Fr
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
       

Siste publiserte artikler

Medlemmar pr. 31/12 2016: 1271, 2015: 1248, 2014: 1226

Reiserekningsskjema (excel) for tillitsvalde i Oppland - PDF

Norske Kadaverhunder

Versalg: Hans Petter Vaberg

Tlf: 97 04 44 43

 Mail: hpvaberg@gmail.com

Lindholt Data si diskusjonsside.

Slips på sauen? Trykk på bilete

Slipsfarger - trykk på bilete

Styret i OSG

Leder:
Arnfinn Beito Sagastogovegen 61, 2950 Skammestein
990 37 525, arnfinnbeito@hotmail.no

Nestleder: 

Ellen Marie Sørumgård Syse, Romsdalsvegen 290, 2665 Lesja
958 60 294, ellenmsorsyse@hotmail.com

Styremedlem
Bjørn Even Stenberg, Sagvollvegen 474, 2830 Raufoss
995 51 288,  bevesten@online.no

Styremedlem og rep. frå Ring 41
Anne-Kari Veiklenget, Øvergrendsvegen 155, 2640 Vinstra
416 90 770, anne_kari_v@hotmail.com

Styremedlem og geiterepresentant:
Pål Eiesar, Skjåkvegen 1616, 2693 Nordberg
454 74 759, peiesar@hotmail.com

1. Varamedlem: 

Berit Leine Kaltoft Svebakken 3, 2656 Follebu
990 29 595, kaltoft@online.no

2. Varamedlem:
Eirik Kolbjørnshus, Vestsidevegen 93, 2943 Rogne
906 36 310, eirik.kolbjornshus@nortura.no

3. Varamedlem:
Anne Ingeborg Terningen, Øvre Nordsinni 714, 2870 Dokka
977 91 197, anne.terningen@online.no
 

Sekretær:

Pål Kjorstad, Moarusta 13, 2647 Sør-Fron

990 34 406, pkjorstad@outlook.com

Småfebonde, gjeterhundeier eller sympatisør med næringa?

Meld deg inn i NSG!

 
Oppland Sau og Geit
Org. nr.: 969 546 183
Besøksadresse Pål Kjorstad
Moarusta 13, 2647 Sør-Fron
Postadresse Pål Kjorstad
Moarusta 13, 2647 Sør-Fron
Kontakt Tlf.: (+47) 990 34 406
pkjorstad@outlook.com