Top tre på Continental sheepdog championship siden 1985
Her finner du oversikt over vinnere fra 1985 frem til idag.
Resultatene er hentet fra CSC sine nettsider.
2023 - Sverige
- Torbjørn Jaran Knive - Gin
- Carl-Magnus Magnusson - Don
- Hendrik Kienker - Star
2022 - Frankrike
- Hendrik Kienker - Dell
- Jo Agnar Hansen - Akersborg Kniva
- Johanna Nilsson Johansson - Ever on Ztill
2021 - AVLYST
2020 - AVLYST
2019 - Tyskland
1. Serge van der Zweep Mac 00/333520
2. Luca Fini Conri SK/320791
3. Serge van der Zweep Llanfarian Jenny NL/319323
2018 Czech Republic
1. Serge van der Zweep - Mac
2. Oscar Murguia - Oruntz
3. Torbjørn Jaran Knive - Bea
2017 Norway
1. Torbjørn Jaran Knive - Bea
2. Karin Mattsson -Trim
3. Torbjørn Jaran Knive - Gin
2016 Finland
1. Torbjørn Jaran Knive - Bea
2. Karin Mattsson - Trim
3. Serge van der Zweep - Gary
2015 Italy
1. Serge van der Zweep - Gary
2. Nicolas Annaloro - E'Time
3. Didier Fischer - Craig
2014 Denmark
1. Wiet van Dongen - Blaze
2. Jo Agnar Hansen - Tika
3. Serge van der Zweep - Gary
2013 Belgium
1. Jo Agnar Hansen - Sisko
2. Jo Agnar Hansen - Tika
3. Karin Mattsson - Trim
2012 The Netherlands
1. Torbjørn Jaran Knive - Maico
2. Serge van der Zweep - Eve
3. Jo Agnar Hansen - Sisko
2011 Sweden
1. Torbjørn Jaran Knive - Maico
2. Torbjørn Jaran Knive - Eddie
3. Karin Mattsson - Lyn
2010 France
1. Urs Imhof - Ela
2. Jo Agnar Hansen - Tika
3. Henrik Nilsson - Bozz
2009 Switzerland
1. Serge van der Zweep - Lass
2. Henrik Nilsson - Bozz
3. Torbjørn Jaran Knive - Eddie
2008 Germany
1. Henrik Nilsson - Bozz
2. Jo Agnar Hansen - Tika
3. Torbjørn Jaran Knive - Maico
2007 Norway
1. Karin Söderberg - Lotus
2. Serge van der Zweep - Glen
3. Jean Michel - Jolly Shark
2006 Austria
1. Tjitse Terpstra - Ben
2. Tony Ottesen - Tweed
3. Ruedi Roth - Clen
2005 Denmark
1. Serge van der Zweep - Glen
2. Serge van der Zweep - Roy
3. Tony Ottesen - Tweed
2004 The Netherlands
1. Torbjørn Jaran Knive - Lyn
2. Jonas Gustafsson - Don
3. Erik Holmgaard - Moss
2003 Belgium
1. Carl-Magnus Magnusson - Fleet
2. Anne Krüger - Flip
3. Tony Ottesen - Jill
2002 Sweden
1. Torbjørn Jaran Knive - Lyn
2. Torkjel Solbakken - Pia
3. Serge van der Zweep - Jim
2001 France
1. Torbjørn Jaran Knive - Lyn
2. Sander Hindenes - Glen
3. Ron Rogaar - Trish
2000 Switzerland
1. Torbjørn Jaran Knive - Lyn
2. Serge van der Zweep - Roy
3. Anne Krüger - Lannox
1999 Germany
1. Tjitse Terpstra - Dan
2. Serge van der Zweep - Lynn
3. Marc Morren - Jill
1998 Austria
1. Jon Sand - Mac
2. Tjitse Terpstra - Dan
3. Patrick LeRoux - Iolita
1997 The Netherlands
1. Marc Morren - Jill
2. Anja Holgersson - Jas
3. Torbjørn Jaran Knive - Jill
1996 Denmark
1. Ron Rogaar - Spot
2. Åke Wärja - Tim
3. Mette Bøgedal - Bonnie
1995 Belgium
1. Serge van der Zweep - Lynn
2. Claus Börner - Sydney
3. Svend Erik Pedersen - Tjalfe
1994 France
1. Serge van der Zweep - Ken
2. Serge van der Zweep - Lynn
3. Claus Börner - Sydney
1993 Switzerland
1. Serge van der Zweep - Lynn
2. Kaj Lawsen - Lynn
3. Tjitse Terpstra - Boy
1992 Germany
1. Tjitse Terpstra - Boy
2. Geert Reinders - Gwyneth
3. Jo de Meyst - Moss
1991 The Netherlands
1. Pascal Cacheux - Droopy
2. Tjitse Terpstra - Boy
3. Johan de Jonge - Max
1990 France
1. Hubert Bernard - Ulysse
2. Rudolf Roth - Dave
3. Serge van der Zweep - Ken
1989 Switzerland
1. Jean Louis Gerber - Vinci
2. Didier Gaillard - Recka
3. Tjitse Terpstra - Fan
1988 Germany
1. Jean Louis Gerber - Vinci
2. Johan de Jonge - Max
3. Hubert Bernard - Ulysse
1987 The Netherlands
1. Jaap Zuidewind - Fly
2. Rudolf Roth - Chicco
3. Jean Louis Gerber - Vinci
1986 France
1. Didier Gaillard - Recka
2. Jaap Zuidewind - Fly
3. Frans Cramer - Dave
1985 Switzerland
1. Gillian Hugo - Snuff
2. Thierry Spriet - Swanny
3. Jaap Zuidewind - Fly