Banner Banner Banner Banner

Kalender

  Oktober 2020
Ma Ti On To Fr
   1234
567891011
1213141516 17 18
1920 21 22232425
262728293031  
       

Fylkesnemnder/-lag

Navn og kontaktinformasjon til lederne i gjeterhundlag-/nemnder i fylkene, finner du her. Fylkene som har egen nettside er lenket opp (trykk på fylkesnavnet).

 Fylke  Navn  Telefon  E-post
Østfold Tonje Haug 932 15 892 tonjehaug@gmail.com
 Akershus Anne Buer  926 32 659 anne.buer@gmail.com
 Hedmark  Jo Agnar Hansen  918 44 695 tika@tika.no
 Oppland  Endre Amundgård 488 82 480 ogl-post@hotmail.com
 Buskerud Jon Sand 920 20 947 sand.jon@online.no
 Vestfold  Kurt Evje  951 90 793 kuevje@online.no 
 Telemark Arne Loftsgarden 994 31 444 arneloftsgarden@hotmail.com
 Aust-Agder  Linn Kristin Flaten  480 32 426 helgefla@online.no
 Vest-Agder Øystein Hadland  901 94 018 nina.molland89@gmail.com
 Rogaland Jacob Vetrhus  466 47 979 rogaland.gjeterhundlag@gmail.com
 Hordaland  Ivar Haug  971 50 041 ivar@voss-bygg-anlegg.no
 Sogn og Fjordane  Odd-Jarle Øvreås 481 56 495 odd-jar@online.no
 Møre og Romsdal  Sara Larsson 482 59 605 sara.larsson906@gmail.com
Sør-Trøndelag  Thomas Rømma 915 29 397 t-romma@hotmail.com
 Nord-Trøndelag Olav Tiller 971 79 555 olav.tiller@gjeterhund.info
 Nordland  Finn Engan  976 94 133 krokan@online.no
 Troms  Jørgen Bjørkeli 971 67 599 jorgen@bjorkligarden.com
 Finnmark  Robert Severin Pedersen  994 89 280 robertsev@yahoo.no

 

Karianne Kjelstrup (gjeterhundrådgiver) er tilgjengelig mandag-fredag, kl. 9-16.
Telefon: 416 77 607

Ved henvendelser vedr. gjeterhund send mail til gjeterhund@nsg.no

Siste oppdateringer:

Oppdateres hver torsdag:
- Hunde og valpeformidling
- Terminliste

 

Knytt medlemskapet ditt til NKK her...

 

 

 

 
Norsk Sau og Geit nsg@nsg.no                
Org. nr.: 970 134 808
Besøksadresse Moerveien 2A               
N-1430 Ås
Postadresse Postboks 104                
N-1431 Ås
Kontakt (sentralbord) Tlf.: (+47) 23 08 47 70