Banner Banner Banner Banner

Kalender

  August 2020
Ma Ti On To Fr
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Siste publiserte artikler

** oppdatering av Nettsida SFSG epost: jonny@lofnes.no

 

 

 

 

 

 

 

Startlister 14 og 15 sept - Fannemel

13.09.2013 | Skrevet av Jonny Lofnes

8-0 Dp Dato:14/09-2013 Klasse:kl 3 M/Deling Stryn I Sogn Og Fjord Dommer: Solbakken, Torkjel

 

Start

Regnr.

Ras

Navn

Fører navn

Adresse

Poststed

1

NO56435/10

BC

Lynus

Alsaker, Knut

Melheim,

6788 Olden

2

31852/12

--

Sina

Ytre, Torstein S

Bismo

2690 Skjåk

3

NO39551/12

BC

Sonja

Grimeland, Magnus

Kvalheim

6710 Raudeberg

4

NO46308/12

BC

Tind

Myklebust, Jan

Fiskå,

6143 Fiskåbygd

5

NO40088/11

BC

Fleece

Skogeng, Ailen

Tenden,

6783 Stryn

6

.

--

Blue

Bjørke, Andor

Øyevegen 13,

6220 Straumgjerde

7

12193/04

BC

Aragone

Tenden, Halvor

Storesunde,

6783 Stryn

8

S00/299387

--

Craig

Osnes, Susann R

Øyeveien 13

6220 Straumgjerde

9

S00/302996

BC

Glen

Grimeland, Magnus

Kvalheim,

6710 Raudeberg

10

S00/299246

BC

Jake

Bjørke, Andor

Øyevegen 13,

6220 Straumgjerde

11

S00/323785

--

Roxy

Stråmyr, Nils

6280 Søvik

12

47048/10

--

Luna

Ravnøy, Jan Kåre

Løvik

6983 Kvammen

13

ISDS285644

BC

Zac

Osnes, Susann R

Øyevegen 13,

6220 Straumgjerde

14

NO34714/09

BC

Foss

Myklebust, Jan

Fiskå,

6143 Fiskåbygd

15

07986/08

BC

Eira

Syversbråten, Egil

Sindre Gård,

6783 Stryn

16

00/307201

--

Mist

Sveen, Erik

Trehøgda 562

2652 Svingvoll

17

43465/09

--

Tussi

Ytre, Torstein S

Bismo

2690 Skjåk

18

ISDS281868

--

Tweed

Bjørke, Andor

Øyeveien 13

6220 Straumgjerde

19

NO50448/09

BC

Andy

Osnes, Susann R

Øyevegen 13,

6220 Straumgjerde

20

09359/06

BC

Mira

Garlid, Margrete

Storesunde,

6783 Stryn

21

NO42423/09

BC

Get

Karlsen, Klara Helene

Treahøgda 562

2652 Svingvoll

22

S00/301461

--

Cap

Stråmyr, Nils

.

6280 Søvik

23

S00/302991

BC

Pen-Y-Dre Don

Tenden, Halvor

Storesunde,

6783 Stryn

24

NO38556/10

BC

Leo

Berg, Mette

Hovde,

2652 Svingvoll

25

CAJ0901477

BC

Bill

Syversbråten, Egil

Sindre Gård,

6783 Stryn

26

V1673/2007

BC

Cmm's Jack

Sveen, Erik

Treahøgda 562

2652 Svingvoll

27

NO47047/10

BC

Aslan

Løvik, Roger

Løvik,

6983 Kvammen

28

21295/08

BC

Sanki

Grimeland, Magnus

Kvalheim,

6710 Raudeberg

29

NO35575/11

BC

Akersborg Rex

Myklebust, Jan

Fiskå,

6143 Fiskåbygd

30

ISDS278183

BC

Bess

Ravnøy, Jan-Kåre

Løvik,

6983 Kvammen

31

21294/08

BC

Tilli

Ytre, Torstein S

Bismo,

2690 Skjåk

Start

Regnr.

Ras

Navn

Fører navn

Adresse

Poststed

 

__________________________________________________________________________

 

8-10 Dp Dato:14/09-2013 Klasse:kl 1 Stryn I Sogn Og Fjord Dommer: Solbakken, Torkjel

 

Start

Regnr.

Ras

Navn

Fører navn

Adresse

Poststed

1

NO53099/12

BC

Steel

Stråmy, Nils Edmund

6280 Søvik

2

NO35899/10

BC

Sindregardens Re

Syversbråten, Egil

,

6783 Stryn

3

NO40091/12

BC

Yena

Karlsen, Klara Helene

Treahøgda 562

2652 Svingvoll

4

00/321693

--

Gabe

Sveen, Erik

Treahøgda 562

2652 Svingvoll

Start

Regnr.

Ras

Navn

Fører navn

Adresse

Poststed

_______________________________________________________________________________________

8-20 Dp Dato:14/09-2013 Klasse:kl 2 Stryn I Sogn Og Fjord Dommer: Solbakken, Torkjel

 

Start

Regnr.

Ras

Navn

Fører navn

Adresse

Poststed

1

NO43526/11

BC

Laddie

Osnes, Susann

Øyevegen 13,

6220 Straumgjerde

2

NO31852/12

BC

Sina

Ytre, Torstein S

Bismo,

2690 Skjåk

Start

Regnr.

Ras

Navn

Fører navn

Adresse

Poststed

_______________________________________________________________________________

9-0 Dp Dato:15/09-2013 Klasse:kl 3 M/Deling Stryn I Sogn Og Fjord Dommer: Solbakken, Torkjel

 

Start

Regnr.

Ras

Navn

Fører navn

Adresse

Poststed

1

NO39551/12

BC

Sonja

Grimeland, Magnus

Kvalheim

6710 Raudeberg

2

S00/309787

BC

Blue

Bjørke, Andor

Øyevegen 13,

6220 Straumgjerde

3

NO46308/12

BC

Tind

Myklebust, Jan

Fiskå,

6143 Fiskåbygd

4

NO31852/12

BC

Sina

Ytre, Torstein S

Bismo,

2690 Skjåk

5

12193/04

BC

Aragone

Tenden, Halvor

Storesunde,

6783 Stryn

6

00/299387

--

Craig

Osnes, Susann R

Øyevegen 13

6220 Straumgjerde

7

S00/302996

BC

Glen

Grimeland, Magnus

Kvalheim,

6710 Raudeberg

8

NO34714/09

BC

Foss

Myklebust, Jan

Fiskå,

6143 Fiskåbygd

9

ISDS285644

BC

Zac

Osnes, Susann R

Øyevegen 13,

6220 Straumgjerde

10

NO43465/09

BC

Tussi

Ytre, Torstein S

Bismo,

2690 Skjåk

11

V1673/2007

BC

Cmm's Jack

Sveen, Erik

Treahøgda 562

2652 Svingvoll

12

CAJ0901477

BC

Bill

Syversbråten, Egil

Sindre Gård,

6783 Stryn

13

NO47048/10

BC

Luna

Ravnøy, Jan-Kåre

Løvik,

6983 Kvammen

14

S00/299246

BC

Jake

Bjørke, Andor

Øyevegen 13,

6220 Straumgjerde

15

S00/323785

--

Roxy

Stråmyr, Nils Edmund

6280 Søvik

16

NO35575/11

BC

Akersborg Rex

Myklebust, Jan

Fiskå,

6143 Fiskåbygd

17

21294/08

BC

Tilli

Ytre, Torstein S

Bismo,

2690 Skjåk

18

NO42423/09

BC

Get

Karlsen, Klara Helene

Treahøgda 562

2652 Svingvoll

19

ISDS278183

BC

Bess

Ravnøy, Jan-Kåre

Løvik,

6983 Kvammen

20

NO38556/10

BC

Leo

Berg, Mette

Hovde,

2652 Svingvoll

21

NO50448/09

BC

Andy

Osnes, Susann R

Øyevegen 13,

6220 Straumgjerde

22

NO40088/11

BC

Fleece

Skogeng, Ailen

Tenden,

6783 Stryn

23

S00/302991

BC

Pen-Y-Dre Don

Tenden, Halvor

Storesunde,

6783 Stryn

24

S00/312326

BC

Sailor

Molvær, Asbjørn

Karibakken 5,

6039 Langevåg

25

S00/301461

--

Cap

Stråmyr, Nils Edmund

6280 Søvik

26

00/307201

--

Mist

Sveen, Erik

Treahøgda 562

2652 Svingvoll

27

NO56435/10

BC

Lynus

Alsaker, Knut

Melheim,

6788 Olden

28

ISDS281868

--

Tweed

Bjørke, Andor

Øyeveien 13

6220 Straumgjerde

29

21295/08

BC

Sanki

Grimeland, Magnus

Kvalheim,

6710 Raudeberg

30

NO47047/10

BC

Aslan

Løvik, Roger

Løvik,

6983 Kvammen

31

09359/06

BC

Mira

Garlid, Margrete

Storesunde,

6783 Stryn

32

07986/08

BC

Eira

Syversbråten, Egil

Sindre Gård,

6783 Stryn

Start

Regnr.

Ras

Navn

Fører navn

Adresse

Poststed

 

 
Sogn og Fjordane Sau og Geit Org. nr.: 991 051 694
Leder Ragnhild Sæle
E-post: ragnhild.saele@enivest.net 
Sekretær Solgun Haugen
E-post: solgunh@hotmail.com